• Українська
  • English
×

Курсанти Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у першості з легкої атлетики за програмою Херсонських обласних студентських ігор

Фізичній підготовці та заняттям спортом у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ приділяється значна увага, так як зазначений напрям є однією із важливих складових професійної підготовки правоохоронців.

Основною метою підвищення рівня фізичної готовності курсантів підрозділу, що забезпечується кафедрою спеціальної фізичної та вогневої підготовки, є формування необхідних фізичних та вольових якостей поліцейських для належного виконання ними складних оперативно-службових завдань, котрі ставляться перед Національною поліцією у сучасних умовах боротьби із злочинністю у державі.

Науково-педагогічним складом кафедри активно пропагуються та користуються особливою популярністю у курсантів та студентів факультету різні види легкої атлетики, систематично проводяться першості підрозділу.

Так, 27 квітня 2017 року курсанти Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у змаганнях з легкої атлетики на першість Херсонських обласних студентських ігор серед команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, котрі проходили на стадіоні спорткомплексу «Кристал».

У змаганнях збірні команди факультету були представлені у складі 8 юнаків та 8 дівчат, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед ВНЗ області.

За результатами ігор спортсмени підрозділу здобули призові місця та отримали відповідні грамоти Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:

03-scanхлопці

− курсант 206 навчального взводу Роман Галич посів ІІ призове місце у бігу на 100 м;

− курсант 110 навчального взводу Іван Кучеренко посів ІІІ призове місце у бігу на 200 м;

− курсант 207 навчального взводу Владислав Бородавко та курсант 110 навчального взводу Василь Чернега посіли відповідно ІІ та ІІІ призові місця у бігу на 800 м;

− команда курсантів факультету посіла ІІ призове місце у легкоатлетичній естафеті 4х100 м (Кучеренко Іван, Шенкевич Микола, Шейко Денис, Галич Роман).

дівчата

− курсант 109 навчального взводу Ольга Пришва посіла ІІ місце у бігу на 100 м;

− курсант 110 навчального взводу Ксенія Перерва посіла ІІІ призове місце у бігу на 400 м;

− курсанти 204 навчального взводу Єлизавета Шевчук та Тетяна Барбан посіли відповідно І та ІІ призові місця у стрибках у довжину;

− команда курсантів факультету посіла І призове місце у легкоатлетичній естафеті 4х100 м (Барбан Тетяна, Шевчук Єлизавета, Гузар Дар’я, Пришва Ольга).

В цілому команда спортсменів (юнаків) Херсонського факультету посіла ІІІ загальнокомандне місце з цього виду спорту, а команда дівчат − 2 загальнокомандне місце з легкої атлетики.

У загальнокомандному заліку змагань з легкої атлетики серед ВНЗ типу інститут, академія, університет за програмою ХІІІ обласної Універсіади 2016-2017 навчального року Херсонський факультет посів ІІ місце.

Т.в.о. декана Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей привітав учасників-призерів змагань з перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом підрозділу на стройовому плацу вручив грамоти спортсменам.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам вдачі й успіху та подальших спортивних досягнень.

Вітаємо наших спортсменів-переможців та призерів!

Тарас Вайда, Херсонський факультет ОДУВС

Перейти до вмісту