Тренери ГО «Асоціації саперів України» провели навчальні сесії для курсантів та студентів ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Flarge_cover_1_50dcb37f6c.jpg&w=2048&q=100)
Актуальний аспект навчання студентів та курсантів у сучасному контексті - це проведення занять та отримання знань з профілактики ризиків, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами.
На завершальних навчальних сесіях, які проходили в ОДУВС, представники ГО «Асоціації саперів України» Наталія Вібла та Владислав Заболотний ознайомили студентів Інституту права та безпеки з реалізацією проєкту «Розбудова потенціалу в Україні, включаючи нетехнічне обстеження та запобігання ризикам від вибухонебезпечних предметів».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_40ba51036d.jpg)
Здобувачі вищої освіти отримали детальну інформацію щодо протипіхотних та протитранспортних мін (методів їх ідентифікації); різновидів загроз (боєприпаси, що не вибухнули; залишені боєприпаси: підривники; міни-пастки; саморобні вибухові пристрої); впливу мін та вибухонебезпечних предметів, а також попереджувальних знаків.
Впродовж тижня тренерами було проведено 12 сесій зі здобувачами вищої освіти, в ході яких кожному учаснику було презентовано блокноти та вкладки-пам'ятки з важливою інформацією.