logologo
/
Вступникам

Звертаємо особливу увагу, що вступники, які вирішили навчатися в Одеському державному університеті внутрішніх справ в статусі курсанта, мають:

 

– подати електронну заявку на Порталі для кандидатів на навчання у ЗВО МВС України шляхом заповнення Анкети кандидата на навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, та обрати Одеський державний університет внутрішніх справ.

 

Майбутній вступник може зареєструватися самостійно через мережу Інтернет, або звернутися до відділу кадрового забезпечення ОДУВС за адресою: м. Одеса, провулок Сабанський, 4, чи до представника кадрового підрозділу територіального відділу або відділення Національної поліції за місцем постійного або тимчасового проживання. Кандидату на вступ достатньо при собі мати паспорт громадянина України, довідку про місце реєстрації, ідентифікаційний код та дані особистої електронної поштової скриньки.

 

– звернутися до відділу кадрового забезпечення університету за адресою: м. Одеса, провулок Сабанський, 4, чи до представника кадрового підрозділу територіального органу Національної поліції за місцем проживання для формування особової справи, матеріали  якої (скановані копії та фотокопії письмових заяв, а також інші документи) вступник може надавати на адреси електронної пошти комплектуючих підрозділів.


– пройти військово-лікарську комісію в медичному закладі МВС за місцем проживання чи безпесередньо в університеті.

 

УВАГА!

Для участі в конкурсному відборі за спеціальностями “Право” та “Правоохоронна діяльність” вступне випробування (перевірка рівня фізичної підготовленості) – складається в університеті.

Для вступу у 2023 році будуть дійсними результати НМТ 2022-2023рр., або результати ЗНО 2020-2021 рр.

Телефон приймальної комісії університету: у м. Одеса: (048) 795-50-09.

 

З метою своєчасного отримання корисної інформації щодо вступу до вишу підписуйтесь на офіційні сторінки ОДУВС у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, You Tube.