Інформація для абітурієнта

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ КУРСАНТІВ 2024 РОКУ

 

Сьогоднi триває подача електронних заявок на Порталі для кандидатів на навчання у закладах вищої освіти МВС України

 

Для тих, хто хоче стати курсантом Одеського державного університету внутрішніх справ, заклад вищої освіти пропонує навчання за наступними спеціальностями:

 

081 «Право» (факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування, строк навчання – 4 роки, мінімальний конкурсний бал – 150)

 

262 «Правоохоронна діяльність» (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, строк навчання – 3 роки, мінімальний конкурсний бал – 130).

 

Звертаємо особливу увагу, що вступники, які вирішили навчатися в Одеському державному університеті внутрішніх справ в статусі курсанта, мають: подати електронну заявку на Порталі для кандидатів на навчання у ЗВО МВС України шляхом заповнення Анкети кандидата на навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, та обрати Одеський державний університет внутрішніх справ. Самостiйно це можна зробити до 31 травня 2024 року включно.

 

Майбутній вступник може зареєструватися самостійно через мережу інтернет, або звернутися до підрозділу кадрового забезпечення територіального органу Національної поліції за місцем проживання, після чого в даному територіальному органі Національної поліції кандидату на навчання будуть формувати особову справу. Кандидату на вступ достатньо при собі мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та дані особистої електронної поштової скриньки.

 

Вступні випробування:

 

- результати ЗНО 2021 року або НМТ 2022-2024 років або співбесіди, 

 

- оцінювання рівня фізичної підготовленості.

 

Телефон приймальної комісії: (048) 795-50-09.