• Українська
  • English
×

Дистанційна робота Центру медіації Одеського державного університету внутрішніх справ

image127 квітня представники Центру медіації взяли участь у відеоконференції «Стилі медіатора та їх важливість», яка була організована Центром досліджень медіації та діалогу Києво-Могилянської академії спільно з Українським  центром медіації при Києво-Могилянській Бізнес-Школі.

image2У заході взяли участь Поліна Балтаджи – декан факультету №1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки, Лілія Матвєєва – начальник кафедри теорії та філософії права, Юлія Шмаленко –  доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, Інна Шаповалова – доцент кафедри державно-правових дисциплін, Ольга Будяченко – викладач кафедри цивільно-правових дисциплін, Олена Крижановська – викладач кафедри адміністративної діяльності поліції.

image3Головним спікером виступив Френк К. Лейні – медіатор Американського апеляційного суду, голова Комітету з вирішення спорів Державної судової ради та член Комісії з врегулювання спорів Північної Кароліни (США). Україну представляла Тетяна Кисельова – член Українського Центру Медіації,  к.ю.н., доктор філософії в сфері права (PhD, Оксфордський університет).

image4Френк Лейні представив власний досвід проведення процедури медіації з застосуванням різних стилів та форм, поділився результатами дослідження, згідно з яким добровільні рішення медіаційної процедури виконуються в два рази частіше, порівняно з підписаними в суді мировими угодами.

image5Під час  проведення заходу відбулася змістовна наукова дискусія щодо важливості розуміння різних стилів, які застосовують медіатори під час процедури медіації. Відбулося обговорення, яким чином стратегія  медіатора впливає на результати справи.

До обговорення долучились більше 170 учасників, серед яких відомі в Україні та за її межами фахівці з медіації. У присутніх була чудова нагода поставити питання та почути відповіді від медіатора з більш ніж 30-річним досвідом вирішення спорів.

Перейти до вмісту