Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого се...

Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого сержанта Тараса Кузьміна

Представники координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування ОДУВС взяли участь у відкритті меморіальної дошки на честь загиблого сержанта Тараса КУЗЬМІНА.

Народився Тарас 30 січня 1981 року. З дитинства захоплювався музикою (клас бандури). Мріяв стати поліцейським. У 1998 році закінчив Одеську гімназію №66 та вступив на юридичний факультет Одеського інституту внутрішніх справ МВС України, де навчався 2 роки, після яких проходив строкову службу.

Головний сержант стрілецької роти 49-го окремого піхотного батальйону «Карпатська Січ» СВ ЗСУ Тарас КУЗЬМІН загинув 4 листопада 2022 року під час вогневого зіткнення з ворогом поблизу н.п. Терни Донецької області.

Указом Президента України від 28 квітня 2023 року його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

На заході, де були присутні рідні, друзі, представники ветеранської спільноти та громадських організацій, учнівська молодь і курсанти університету, вшанували героїзм нашого захисника – сержанта Тараса КУЗЬМІНА.