Курсанти ОДУВС – переможці Кубку Світу та Чемпіона...

Курсанти ОДУВС – переможці Кубку Світу та Чемпіонату Європи з універсального бою

news-photo

У Туреччині в м. Ердемлі/Мерсін з 24 по 29 квітня проходив Кубок Світу та Чемпіонат Європи з універсального бою серед дорослих.

Понад 350 спортсменів з усього світу демонстрували запеклу боротьбу та незламну жагу до перемоги.

У складі збірної України курсанти ОДУВС вибороли золото та срібло Кубку Світу:

- 1-ше місце у ваговій категорії до 70 кг здобув курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олександр Ощепков;

- 2-ге місце у ваговій категорії до 60 кг посів Олег Прийма, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

У Чемпіонаті Європи курсанти ОДУВС також здобули нагороди вищого ґатунку.

Чемпіоном Європи став Олег Прийма, а на другу сходинку піднялися одразу два курсанта: у ваговій категорії до 70 кг срібло виборов Олександр Ощепков, у ваговій категорії до 85 кг другим став курсант Херсонського факультету Валерій Васильєв.

За підсумками змагань збірна України стала переможцем Кубку Світу і чемпіоном Європи.