• Українська
  • English
×

З НАЙКРАЩИМИ ТА НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Вчена рада та весь колектив Одеського державного університету внутрішніх справ від щирого серця вітають знаного в Україні та за її межами вченого – доктора юридичних наук, професора, генерал-майора міліції у відставці Водька Миколу Петровича з ювілеєм — 80-річчям від Дня народження!

vodko-viprМикола Петрович – знаний в Україні і світі науковець та практичний діяч, адже має значний досвід практичної роботи на керівних посадах оперативних підрозділів, до 1991 року очолював Головне управління карного розшуку СРСР. За час науково-педагогічної роботи опубліковано понад 200 його наукових робіт, у тому числі  «Чому так довго шукали Чикатила?», «Оперативно-розшукова діяльність органів внутрішніх справ України», «Організація комплексних заходів боротьби з рецидивною злочинністю», «Правові та організаційні основи оперативно-розшукової діяльності по боротьбі з організованою злочинністю», «Формування політики протидії кримінальним правопорушенням в Україні (оперативно-розшуковий аспект)» тощо.

Відомий науковець з 2007 року успішно працює в Одеському державному університеті внутрішніх справ, де веде активну науково-педагогічну роботу, рецензує і опонує наукові роботи, керує підготовкою кандидатів і докторів наук. Тож, будучи випускником 1956 року Одеської спеціальної середньої школи міліції, він й сьогодні не залишає стіни рідної альма-матер.

Микола Петрович удостоєний багатьох державних нагород, нагороджений іменною зброєю, Почесною грамотою Верховної Ради України, є учасником ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС та учасником бойових дій, має звання «Заслужений працівник МВС», член Всеукраїнської асоціації науковців та фахівців у сфері оперативно-розшукової діяльності.

Тож, щиро вітаючи високоповажного професора з ювілеєм, увесь колектив Одеського державного університету внутрішніх справ, зичить здоров’я, щастя, життєвого й творчого довголіття, здійснення всіх мрій та подальших успіхів у праці!

 

З глибокою повагою та найкращими побажаннями 

Вчена Рада та колектив Одеського державного університету

внутрішніх справ

 

 

Перейти до вмісту