Зустріч з вихованцями Олександрівського закладу загальної середньої освіти
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Flarge_cover_0aaf44778f.jpeg&w=2048&q=100)
Протягом останніх двох років життя українців зазнало кардинальних змін, пов'язаних із загрозою життю та здоров'ю, небезпекою та стресом. Невизначеність, спонтанні перепони на шляху реалізації планів і задумів, необхідність обмеження бажань лякає багатьох, особливо дітей і підлітків.
З метою поширення знань, уявлень щодо можливих ризиків і наслідків, загрози та небезпеки, за ініціативою дирекції Олександрівського закладу загальної середньої освіти Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області, працівниками і слухачами Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Одеса) сумісно із поліцейським офіцером громади підполковником поліції Петром Кіцнаком був проведений захід для школярів 8-11 класів, який включав в себе ознайомлення із різновидом вибухонебезпечних предметів та ризиків, пов'язаних із ними, алгоритмом дій у разі їх виявлення.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_fad33cd15f.jpeg)
Також було проведено заняття із можливістю відпрацювання навичок надання першої медичної допомоги, опанування навичок зняття психоемоційної напруги, зниження рівня тривоги. Школярі охоче ділилися власними засобами самодопомоги і змінами, які відбулися в їх поведінці, світосприйнятті, реагуванні на події протягом останнього часу, отримуючи обґрунтовану відповідь та рекомендації психолога ОДУВС, практично відпрацьовуючи вправи, спрямовані на зниження внутрішньої напруги.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_8dc37b1877.jpeg)
Отримані знання стануть в нагоді не лише як безпекова складова, а й допоможуть в майбутньому, прислуховуючись до власних відчуттів, знаходити оптимальні шляхи вирішення проблемних ситуацій. Подібний захід сприяв популяризації нашого закладу освіти, що дало змогу провести профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів, серед яких виявились бажаючі опанувати професію оперуповноваженого.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_72db72950e.jpeg)
Приємною несподіванкою був виступ агітаційної бригади протипожежної безпеки, на який було запрошено представників ОДУВС. Не зважаючи на тортури, наш незламний дух рухається вперед: ми вчимося, радіємо, плануємо і діємо!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_3228226ebb.jpeg)