• Українська
  • English
×

ВИКЛАДАЧ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВИЗНАНИЙ ЛЮДИНОЮ РОКУ В ХЕРСОНІ У НОМІНАЦІЇ «СПОРТСМЕН РОКУ»

Днями в місті Херсоні за підтримки мера В.В. Миколаєнка відбулася церемонія нагородження «Людина року», в якій відзначалися кращі представники з числа громадян обласного центру за досягнення впродовж 2016 року значних результатів у різних галузях економіки та суспільного життя. Визначення найбільш достойних фахівців та громадських діячів проводилось у п’яти номінаціях − «Прем’єра року», «Подія року», «Волонтер року», «Науковець року», «Спортсмен року».

Почесне та заслужене визнання у номінації «Спортсмен року» отримав старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Артем Головко.

Протягом 2016 року Артем здобув ряд високих спортивних перемог та отримав значну кількість титулів − став чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств та переможцем Всесвітніх ігор з бойових мистецтв, чемпіоном України з традиційного джиу-джитсу та переможцем Кубка України з цього виду спорту, а також виборював перші місця на чемпіонатах України з бразильського джиу-джитсу та комбат дзю-дзюцу.

У році, що минає, Артему Головку присвоєно спортивне звання майстер спорту з комбат дзю-дзюцу, старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки став володарем пурпурового поясу з бразильського джиу-джитсу.

Приєднуємося до вітань спортсмена, побажаємо йому подальших перемог на борцівському килимі та успіхів у науково-педагогічній діяльності.

 

                                                                                                                                                                                                                                    

Перейти до вмісту