• Українська
  • English
×

В ОДУВС дільничним офіцерам поліції вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації

1475062371_35328 вересня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершились чергові курси підвищення кваліфікації (спеціалізації) дільничних офіцерів поліції.

Наш вищий навчальний заклад вже вкотре приймає у своїх стінах офіцерів, які не лише покращують вже набуті знання, але й здобувають нових навичок, які актуальні на сьогоднішній день.

 Щоразу інструктори ОДУВС намагаються удосконалювати програму навчання та підвищувати рівень практичних занять.

1475062362_555Тож, за затвердженою програмою групи офіцерів проходять навчання за такими темами, як: права людини,  взаємодія поліції та суспільства, профілактична робота дільничних офіцерів поліції, взаємодія ДОП з громадськими формуваннями та підрозділами Національної поліції, ефективна комунікація, стресостійкість, техніка опитування, професійна етика, законодавство України щодо реагування на звернення громадян, толерантність та недискримінація у роботі поліцейського.

 Після пройденого курсу усі, хто навчався, складають підсумковий іспит, що дає змогу перевірити, на якому рівні офіцери засвоїли матеріал.

Таким чином, показавши гарні результаті в центрі оцінювання, усім дільничним офіцерам поліції на урочистому зібранні керівництво університету та центру спеціалізації та підвищення кваліфікації ОДУВС вручило відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікаційного рівня.

1475062371_333    1475062364_999

Перейти до вмісту