• Українська
  • English
×

Студенти ОДУВС відвідали будинок дитини при Чорноморській виправній колонії

08 листопада 2016 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали будинок дитини при Чорноморській виправній колонії.

Студенти 3-го курсу факультету № 4 університету Ганна Арутюнян та Володимир Ільєв завітали до дитбудинку, аби передати зібрані для дітей речі та подарувати вихованцям закладу свою увагу, тепло та турботу.

У будинку дитини при Чорноморській виправній колонії діти знаходяться від народження до 3 років. Після виповнення дитині 3 років діти влаштовуються в дитячі будинки м. Одеси або передаються на виховання близьким родичам засудженої матері.

Також студенти нашого вишу мали можливість ознайомитись з особливостями будинку дитини та відмітили достойні умови проживання для дітей.

Майбутні юристи зазначили, що такі зустрічі надихають та надають їм наснаги допомагати усім, хто цього потребує, а особливо дітям, адже ніколи не слід забувати, що діти – це наше майбутнє, і дорослі повинні зробити усе можливе, аби підростаюче покоління зростало сильним та щасливим.

Перейти до вмісту