• Українська
  • English
×

Розпочато підготовчі курси для вступу до ОДУВС

img_3782З 22 квітня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ стартували безкоштовні підготовчі консультаційні курси для абітурієнтів навчального закладу.

img_3786Заняття розпочалися зі вступного слова проректора університету – директора навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання підполковника поліції Андрія Холостенка, який зазначив, що метою проведення подібних курсів в нашому університеті є ознайомлення абітурієнтів з особливостями навчального процесу в ОДУВС, підготовка до творчого конкурсу. Він представив аудиторії куратора підготовчих курсів – Оксану Юрочко, яка також привітала присутніх з початком запланованих заходів.

img_3785Далі до аудиторії звернувся секретар приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко, який розповів майбутнім абітурієнтам про напрями підготовки фахівців в ОДУВС, вимоги нормативно-правових документів щодо організації вступної компанії 2017 року, особливості оформлення документів для вступу на навчання та дещо про історію та сучасний стан розвитку університету – найстарішого вищого навчального закладу МВС України. І після цього група розпочала своє перше заняття.

img_3787Професор кафедри теорії та історії держави і права кандидат історичних наук, доцент Лідія Тарасенко провела лекцію з основ правознавства. Наступним було заняття з вогневої підготовки, на якому викладач кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки підполковник поліції Сергій Жуковський розповів про заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю. Молоді хлопці і дівчата із зацікавленістю слухали викладачів та занотовували основні положення лекцій.

У наступну суботу абітурієнти знову прийдуть до нашого вишу, аби ознайомитись з основними положеннями правознавства і основами вогневої та стройової підготовки.

Перейти до вмісту