• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС відвідали Одеську обласну філармонію

15 квітня 2016 року 50 курсантів факультету № 2 університету відвідали концерт “Менухін – 100”, присвячений століттю від дня народження відомого скрипача Іегуді Менухіна.

Разом із майбутніми поліцейськими та кількома сотнями глядачів захід відвідав і провідний фахівець факультету № 2 підполковник поліції Роман Терезюк. Увазі гостей були представлені музичні композиції у виконанні Національного одеського філармонійного оркестру.

У цей вечір зі сцени пролунали: увертюра «Viva, Венявский» Олександра Поволоцького, концерт №2 для скрипки з оркестром Генріха Венявського і сюїти з симфонічного циклу «Українські танці» Левка Колодуба. За диригентським пультом була заслужена артистка України Вікторія Жадько. Соло виконував заслужений артист України, скрипаль Назарій Пилатюк.

Зауважимо, що для одеситів ім’я Ієгуді Менухіна – не просто ім’я відомого, талановитого скрипаля, раптова смерть якого не дозволила йому відіграти вже запланований концерт в Одесі. Після знайомства з Хобартом Ерлом Ієгуді Менухін приєднався до суспільства швейцарських друзів Одеського філармонійного оркестру. Саме завдяки його участі свого часу з’явилася можливість придбати багато музичних інструментів для музикантів даного оркестру.

Варто зазначити, що крім України найближчим часом також заплановані концерти на честь сторіччя Ієгуді Менухіна у Великобританії, королівстві Монако і Сполучених Штатах Америки. Також нагадаємо, що подібного роду заходи сприяють загальнокультурному вихованню курсантів університету, їх духовному збагаченню та розвитку у них естетичного смаку.

Перейти до вмісту