• Українська
  • English
×

КОМАНДА ДІВЧАТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛА ПРИЗЕРОМ ПЕРШОСТІ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР

03 жовтня 2017 року курсанти Херсонського факультету ОДУВС брали участь у змаганнях з настільного тенісу на першість Херсонських обласних студентських ігор серед команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, котрі проходили на базі спортивної зали Херсонського національного технічного університету.

У змаганнях збірні команди факультету були представлені у складі двох юнаків та двох дівчат, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед ВНЗ області з цього виду спорту.

За результатами ігор команда дівчат-спортсменів підрозділу (рядові поліції Дар’я Гузар та Тетяна Барбан) здобула третє призове місце та отримала відповідні грамоти Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Команда хлопців посіла п’яте місце.

Т.в.о. декана Херсонського факультету Олексій Соловей привітав учасників-призерів змагань з перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом підрозділу на стройовому плацу вручив грамоти спортсменам.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам вдачі й успіху та подальших спортивних досягнень.

Спортсмени факультету продовжують тренуватися і готуються до наступних виступів на спортивних змаганнях – першостях з легкоатлетичного кросу та волейболу за  програмою  обласних  студентських  ігор.

Вітаємо наших спортсменів-призерів!

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту