• Українська
  • English
×

АРСЕН АВАКОВ: ОСНОВА НОВОЇ ПОЛІЦІЇ – ФУНДАМЕНТАЛЬНО НОВИЙ РІВЕНЬ СВІДОМОСТІ ПРАВООХОРОНЦІВ ТА РІВЕНЬ ЇХНЬОЇ ПІДГОТОВКИ

img_7626Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час візиту до Одеського державного університету внутрішніх справ сьогодні, 9 червня. У заході також взяли участь перший заступник глави МВС Сергій Яровий, держсекретар МВС Олексій Тахтай, голова Нацполіції Сергій Князєв та ректор ОДУВС Іван Катеринчук, представники міської та обласної влади.

img_7641«Так, ми оснащуємо поліцейських новими автомобілями, новими технічними засобами, новими законами, але найголовніше – ми очікуємо фундаментально нового рівня свідомості від працівників Нацполіції», – наголосив глава МВС.

img_7673За словами Арсена Авакова, у наш час перед поліцейськими постає велика кількість викликів, пов’язаних з тим, що злочинний світ оперує сучаснішими технічними можливостями.

img_7647«Необхідною є адекватність та відповідність навчального процесу до нових викликів. Нам не потрібні старі підходи, нам потрібні компетентні, добре підготовлені фахівці в кожному напрямі. Саме тому фундаментально важливо мати сучасні центри підготовки кадрів. Один з центрів, базовий, стратегічний, буде знаходитися в Одесі. Упевнений, що колектив університету з цим впорається», – наголосив він.

img_7665Голова Національної поліції України Сергій Князєв відзначив, що докорінна зміна системи навчання є провідним чинником, який впливає на якість роботи нових поліцейських.

«Своєю роботою ми показуємо громадянам, що гідні того, щоб називатися поліцейськими нашої держави – України. Пам’ятайте, що ваша основна задача – отримувати знання. Ми прийшли до єдиної думки, що до початку нового навчального року ми докорінно змінимо систему викладання оперативно-раптової діяльності, пошукових, розвідувальних та контррозвідувальних заходів, що здійснюються із застосуванням оперативних та оперативно-технічних засобів», – додав Сергій Князєв. img_7680

Також слово для виступу було надано Одеському міському голові Геннадію Труханову, який зазначив: «Ми сьогодні є свідками якісного реформування правоохоронних органів. На сьогоднішній день проводиться кропітка робота по впровадженню реформ в нашій державі і ми чітко розуміємо, що нам потрібна дієздатна Національна поліція, яка якісно забезпечить спокій наших громадян і порядок в Україні».

img_7740Потому до усіх присутніх звернувся ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який відмітив, що сьогодні, завдяки безпосередній підтримці та фінансуванню Міністерства внутрішніх справ img_7730ми закладаємо перший камінь в новобудову навчального корпусу.

«У свою чергу, хочу запевнити Вас, що ми і надалі будемо продовжувати якісну підготовку та навчання поліцейських в університеті на благо Українського народу», – додав Іван Катеринчук.

Тож, у межах заходу відбулося закладення символічної капсули на місці побудови нового корпусу ОДУВС та вручення 10 відзнак та грамот працівникам вишу.

img_7634 img_7762img_7700img_7713img_7791img_7795

 

 

Перейти до вмісту