• Українська
  • English
×

На базі ОДУВС проведено комплексне наукове дослідження у напрямку деокупації та подальшої реінтеграції Криму та міста Севастополя

За результатом захисту дисертації на тему «Адміністративно-правові та організаційні засади деокупації АР Крим» відбулося вручення диплома доктора філософії Гданову Ізету Рустемовичу!  

Вперше в Україні на базі ОДУВС проведено комплексне наукове дослідження у напрямку деокупації та подальшої реінтеграції Криму та міста Севастополя, яке виконав в.о. Постійного представника Президента України в АРК (2018—2019), український державний діяч, кримськотатарський активіст Ізет Гданов.

«Тимчасова окупація частини України розпочалася саме з Криму, понад 8 років наші громадяни перебувають у заручниках у окупанта, деокупація та відновлення суверенітету України над Кримом потребує системного, особливого підходу. Хочу відзначити, що звільнення Криму – процес, який вимагає від нас серйозної підготовки, починаючи від нормативно-правової бази, покрокового конкретного плану дій та головне – підготовлених заздалегідь менеджерів. У роботі комплексно досліджено процес відновлення суверенітету України над Кримом та пропонується зміна статусу Криму на кримськотатарську національно-територіальну автономію у складі України», – відмічає Ізет Гданов.

Перейти до вмісту