Кафедра трудового, земельного та господарського права

Кафедра трудового, земельного та господарського права

Кафедра трудового, земельного та господарського права є однією з кафедр інституту права та безпеки та була створена у 2019 році.

Завідувач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Дришлюк Володимир Ігорович.

Кафедра забезпечує майбутніх правників теоретичними знаннями та практичними навичками за наступними напрямами:

• господарське право та господарське процесуальне право, податкове право;

• трудове право, право соціального забезпечення;

• земельне право, аграрне право, екологічне право, природоресурсне право;

• морське та річкове право, транспортне право.

Сучасний склад кафедри – це колектив однодумців, всі з яких мають багаторічний досвід наукової і практичної роботи. На кафедрі працюють 7 осіб, з яких 7 мають науковий ступінь кандидата юридичних наук, 5 – вчене звання доцент; 3 є практикуючими адвокатами.

Науково-педагогічний склад кафедри постійно бере участь у роботі наукових і науково-практичних конференцій, підвищує кваліфікацію.

Кафедра працює у напрямку надання науково-консультативних послуг за офіційними запитами Конституційного Суду України, органів виконавчої та судової влади, місцевого самоврядування, громадян та юридичних осіб.

При кафедрі організований і працює науковий студентський гурток «Правознавець».