Візит студентів ОДУВС до Господарського суду Одесь...

Візит студентів ОДУВС до Господарського суду Одеської області

Студенти 4 курсу інституту права та безпеки разом із завідувачем кафедри трудового, земельного та господарського права Володимиром Дришлюком та доцентом кафедри трудового, земельного та господарського права Наталією Петренко відвідали Господарський суд Одеської області.

Під часу візиту студенти відвідали 4 судових засідання під головуванням судді Господарського суду Одеської області к.ю.н. Лілії Грабован. Студенти занурилися в особливості та специфіку розгляду справ про банкрутство, побачили засідання в режимі відеоконференції, ознайомилися з окремими  стадіями провадження у справах про банкрутство.

Студенти мали можливість поспілкуватися із суддею, отримати відповіді на запитання, які виникли під час участі у судових засіданнях, дізнатися проблеми розгляду та вирішення господарських справ в умовах воєнного стану.

Позитивні враження від візиту до суду поєдналися із захоплюючими перспективами подальших зустрічей та безпосереднім дотиком до вивчення правил господарського судочинства.