logologo
Культурне життя

Художня самодіяльність в Одеському державному університеті внутрішніх справ має важливе значення, в першу чергу, для здобувачів вищої освіти, допомагаючи розвивати таланти, стимулювати культурний розвиток та покращувати здоров’я та добробут університетської спільноти.

 

Працівники, курсанти і студенти університету роблять свій внесок у розвиток народної творчості та популяризації духовних і культурних цінностей українського народу.

 

Особлива увага приділяється розвитку гуртків художньої самодіяльності, що сприяє естетичному вихованню, стимулюванню творчого самовдосконалення молоді, попередженню правопорушень. Участь у гуртковій роботі не тільки дисциплінує здобувачів освіти, а і піднімає у них почуття гідності, впевненості у власних силах, стимулює до кращого навчання та несення служби.

 

В університеті склалась певна система гурткової роботи, виховне значення якої величезне. До гурткової роботи залучаються всі бажаючі відповідно до їх інтересів. Гуртки із занять вокалом, зокрема робота з гуртом «Крок до зірок», декламування та підготовки ведучих урочистих заходів, діють на системній основі.

 

Члени художньої самодіяльності Одеського державного університету внутрішніх справ беруть активну участь у проведенні профорієнтаційних, благодійних, просвітницьких та культурницьких заходів в університеті та за його межами.