• Українська
  • English
×

Знайомство майбутніх абітурієнтів з професією юриста та правоохоронця

Швидкоплинність змін, реформування, запровадження новітніх інформаційних технологій – це все стосується сьогодення суспільства. Виходячи з цього, наша країна потребує нових висококваліфікованих фахівців у сфері правоохоронної діяльності. Саме тому питання професійної орієнтації старшокласників є досить актуальним. Чим досконалішим буде спочатку вибір професійного шляху випускника, тим легше відбуватиметься його соціалізація і тим кращого фахівця отримає держава.

Саме з цією метою 5 квітня 2018 року працівниками Одеського державного університету внутрішніх справ проведено захід профорієнтаційного спрямування щодо ознайомлення з професією юриста та правоохоронця серед учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Суворовського району міста Одеси.

Під час зустрічі випускникам було роз’яснено правила прийому до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році. Також, щоб зацікавити юнаків та дівчат, їм було показано презентаційний відеоролик про виш, у якому детально розгорнуто інформацію про історію університету, його структурні підрозділи та науково-педагогічний потенціал.

Приємні враження глядачам подарували творчі колективи ОДУВС: вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона» виступили з яскравою концертною програмою, а спортсмени вишу продемонстрували показові виступи з рукопашного бою.

Тож, учні зацікалено сприйняли інформацію про провідний заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що проявилося у численних запитаннях до виступаючих.

   

Перейти до вмісту