• Українська
  • English
×

Заохочення курсантів та студентів університету

12 березня 2018 року під час загальноуніверситетського шикування ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук вручив нагороди курсантам та студентам вишу за здобуті перемоги у спортивних змаганнях.

Звертаючись до присутніх, очільник вишу зазначив: «Приємно бачити, що серед наших курсантів та студентів є дійсно професіонали, які з гідністю представляють наш заклад вищої освіти на різного роду змаганнях. Сподіваюсь, що така тенденція продовжиться. Бажаю всім успіхів у навчанні та подальших перемог».

Тож, за призові місця на змаганнях з плавання на першість ОДУВС, які проходили 25 лютого 2018 року в спортивному комплексі Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України, нагороджені наступні переможці:

– студент факультету №4 Греченко Едуард, який посів 3-тє місце;

– студент факультету №4 Чернега Руслан та курсант факультету №1 рядовий поліції Узюм Поліна, яка посіла друге місце;

– студент факультету №4 Кальмус Олександр та студентка факультету №4 Гривул Анастасія, які посіли перше місце.

У командному заліку, Факультет № 1 посів 3 місце, Херсонський Факультет – 2 місце, Факультет № 4 – 1 місце.

За 1-ше місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів, який проходив з 23 по 25 лютого 2018 року в с. Докучаєвському на базі спортивного комплексу Харківського національного аграрного університету ім.В.В.Докучаєва, нагороду отримав курсант факультету №2 рядовий поліції Чумаченко Юрій.

За результатами участі у Чемпіонаті ФСТ «Динамо» України Одеської області з боротьби самбо команда ОДУВС посіла 3-тє місце. Почесну нагороду було вручено капітану команди рядовому поліції Яковлєву Віктору, курсанту факультету №1.

Щиро вітаємо призерів із перемогою!

Перейти до вмісту