• Українська
  • English
×

Захід профорієнтаційного спрямування у Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

09 лютого 2018 року робоча група з організації профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором державного університету Андрієм Холостенком відвідала Південне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Під час зустрічі заступник секретаря приймальної комісії Максим Ісаєнко та представники Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання розповіли про сьогодення вишу, напрями навчання та умови вступу до університету у 2018 році.

Захід профорієнтаційного спрямування відбувся за сприяння в.о. начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Олександра Ярмоленка та начальника управління персоналу Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Сергія Корнієнка.

Сьогоднішня зустріч вже не перша, проте вона була не менш плідною та пройшла у конструктивному діалозі.

Перейти до вмісту