• Українська
  • English
×

З нагоди Дня юриста в Херсонському факультеті ОДУВС проведена першість з волейболу

05 жовтня 2016 року за ініціативи декана Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Олександра Берила до Дня юриста проведена першість навчального закладу з волейболу.

У змаганнях взяло безпосередню участь біля 40 спортсменів з числа науково-педагогічного складу, студентів та курсантів 1-го та 2-го курсів, не рахуючи активних вболівальників з усіх вищеназваних підрозділів факультету.

Не дивлячись на традиційну педагогічну субординацію та кращу фізичну підготовленість представників молодого покоління, боротьба між всіма командами була напруженою та цікавою.

За результатами змагань перше місце здобула збірна команда курсантів, друге місце у впертій боротьбі посіла збірна команда науково-педагогічних працівників та третє місце завоювала збірна команда студентів.

Подібні спортивно-масові заходи згуртовують педагогічний, курсантський та студентський колективи навчального закладу, сприяють професійному становленню та особистісному вихованню молодих юристів та майбутніх офіцерів-поліцейських.

На урочистих заходах з нагоди  святкування професійного свята Дня юриста, які проводились в актовій залі Херсонського факультету, деканом Олександром Берилом нагороджені команди-переможці. Відповідні дипломи отримали капітани команд за емоційної підтримки та під оплески всієї зали.

Приєднуємося до вітань з професійним святом Днем юриста та бажаємо всім подальших фахових здобутків.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту