• Українська
  • English
×

Візит представників Консультативної Місії ЄС до університету

08 вересня 2017 року Одеський державний університет внутрішніх справ відвідали представники Консультативної місії Європейського Союзу, серед яких – голова місії Кястутіс Ланчінскас, керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер, виконавчий асистент голови КМЄС Анета Єрмакова.

В рамках робочого візиту Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні) до Одеської області учасники делегації зустрілися з ректором ОДУВС доктором юридичних наук генералом поліції третього рангу Іваном Катеринчуком та представниками науково-педагогічного складу вищого навчального закладу.

Очільник вишу привітав іноземних гостей та відмітив, що протидія злочинності починається вже зі стін вищих навчальних закладів, адже саме тут закладаються основи якісної роботи майбутніх правоохоронців. «Тільки правильний набір наданих майбутнім правоохоронцям компетенцій із теоретичних знань і практичних навичок здатний забезпечити правоохоронні органи високоінтелектуальними, фізично розвиненими і соціально орієнтовними фахівцями, яким буде довіряти суспільство», – зазначив Іван Катеринчук.

«Якісна підготовка кадрів для правоохоронних органів повинна вкладатися у формулу органічної єдності між законотворчістю, освітою, наукою та практикою», – додав ректор університету.

У свою чергу голова місії Кястутіс Ланчінскас розповів про діяльність Місії в Україні, наголосивши, що головною метою Місії є надання підтримки українським органам влади, правоохоронним органам у впровадженні реформ та покращенні ситуації в секторі цивільної безпеки.

Керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер відмітив, що дуже важливий крок було зроблено спільно з МВС України щодо зміни системи спеціалізованого навчання. «Вважаємо, що запропонований підхід, що ґрунтується на трьох рівнях, буде гарним початком впровадження цієї системи для нових підходів в роботі поліції, яка має бути наближена до людей», – відзначив Удо Моллер.

Тож, у ході зустрічі обговорювались питання майбутньої співпраці з Одеським державним університетом внутрішніх справ, зокрема в таких галузях, як:

– реформування системи освіти МВС/Національної поліції України;

– підтримка заходів щодо реформування правоохоронних органів шляхом впровадження найкращих практик ЄС у стандартизовану навчальну програму МВС;

– стратегія розвитку МВС на 2017-2020 роки та підтримання публічного обговорення проекту стратегії в регіонах;

– надання підтримки в створенні аналітичного тренінгового центру.

Зустріч пройшла у атмосфері взаємопорозуміння та конструктивного співробітництва.

Перейти до вмісту