• Українська
  • English
×

Візит курсантів ОДУВС до Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи

11 квітня 2017 року курсанти 301 взводу факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі представників кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 3 доцента кафедри Янкового М.О. та викладача кафедри майора поліції Ковальової О.М. відвідали Комунальну установу Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи.

wcwvbcfo5qy

Завідувач установи Кривда Г.Ф. продемонстрував курсантам відділи закладу, а також розповів, які види судово-медичних експертиз призначаються та проводяться Одеським обласним бюро СМЕ.

Далі курсанти 301 взводу та представники кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ОДУВС відвідали демонстраційну залу, були присутніми при патологоанатомічному дослідженні трупу, на власні очі побачили зовнішнє та внутрішнє дослідження трупу судово-медичним експертом.

Курсанти зацікавилися дослідженнями, які проводяться у Одеському обласному бюро СМЕ, та подякували адміністрації закладу за пізнавальний захід, який дуже важливий у їх подальшій роботі.

Перейти до вмісту