• Українська
  • English
×

Візит до університету представників Комітету Європейської ради з цивільних аспектів урегулювання кризових ситуацій КМЄС

05 жовтня 2017 року Одеський державний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідали представники Комітету Європейської ради з цивільних аспектів урегулювання кризових ситуацій (CIVCOM) та Консультативної місії Європейського Союзу.

img_2867До складу делегації увійшли представники країн-членів ЄС, а також Європейської служби зовнішньої діяльності та КМЄС.

Метою зустрічі є обговорення поточного стану справ із реформування сектору цивільної безпеки, ознайомлення з діяльністю Одеського державного університету внутрішніх справ, а також окреслення можливих форм подальшої співпраці з КМЄС.

img_2762Іноземних фахівців ознайомили з матеріально-технічною базою вищого навчального закладу та з основними напрямками, за якими здійснюється підготовка курсантів та студентів ОДУВС. Іноземні гості відвідали екзаменаційний центр університету, ознайомилися з особливостями проведення занять з тактико-спеціальної підготовки та автопідготовки.

img_2792У ході зустрічі представників CIVCOM з ректором університету доктором юридичних наук генералом поліції третього рангу Іваном Катеринчуком та начальником ГУНП в Одеській області генералом поліції третього рангу Дмитром Головіним, очільник вишу звернув увагу на те, що сучасна практична діяльність правоохоронців має ґрунтуватися на міцній законодавчій основі, на сучасних досягненнях науки і освіти. У цей же час, без законодавчо визначеної практичної спрямованості не може існувати ні наука, ні освіта.

img_2820«Протидія злочинності починається вже зі стін вищих навчальних закладів. Саме тут закладаються основи для якісної роботи майбутніх правоохоронців. Тільки правильний набір наданих майбутнім правоохоронцям компетенцій з теоретичних знань і практичних навичок здатний забезпечити правоохоронні органи високоінтелектуальними, фізично розвиненими і соціально-орієнтованими фахівцями, яким до того ж  буде довіряти суспільство», – зазначив Іван Катеринчук.

img_3012Цього ж дня для учасників делегації було проведено оглядову екскурсію територією Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» університету. Іноземні гості відвідали спортивні зали Академії, їдальню та гуртожиток, а також були присутніми на практичних заняттях, які проводились на спеціально обладнаному полігоні, img_3109де їм були продемонстровані дії поліцейського на місці події.

Слід зазначити, що CIVCOM є одним із наглядових органів Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України, у складі якого працюють безпосередньо представники 28 держав-членів ЄС. Підтримка Європейського союзу спрямована на те, щоб правоохоронні органи та система верховенства права в Україні були ефективними, відповідальними та користувалися довірою громадян.

 img_2753 img_2803 img_2813 img_2810 img_2809 img_2822 img_2834 img_2827 img_2869 img_2855 img_2894 img_2901 img_2891 img_2881 img_2930 img_2955 img_2975 img_2983 img_3082 img_3132img_3112

Перейти до вмісту