• Українська
  • English
×

Вітаємо з ювілеєм шановного професора!

Сьогодні, Вчена рада та весь колектив Одеського державного університету внутрішніх справ щиро та сердечно вітають професора, доктора юридичних наук, кандидата військових наук Миколу Балабековича Саакяна з ювілеєм – 70-річчям від Дня народження!

Микола Балабекович – один з найдосвідченіших викладачів-практиків, адже працював в органах внутрішніх справ з 1973 р. по 2005 р. та має значний практичний досвід роботи в підрозділах карного розшуку.

Відомий науковець з 1986 року успішно працює в Одеському державному університеті внутрішніх справ, де веде активну науково-педагогічну роботу, рецензує і опонує наукові роботи, керує підготовкою кандидатів і докторів наук.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток науки Микола Балабекович нагороджений багатьма відзнаками МВС України.

Тож, щиро вітаючи високоповажного професора з ювілеєм, увесь колектив Одеського державного університету внутрішніх справ, зичить здоров’я, щастя, життєвого й творчого довголіття, здійснення всіх мрій та подальших успіхів у праці!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями 
Вчена Рада та колектив Одеського державного університету
внутрішніх справ

Перейти до вмісту