• Українська
  • English
×

ВІТАННЯ АРСЕНА АВАКОВА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ВЕТЕРАНІВ СИСТЕМИ МВС ТА НАЦПОЛІЦІЇ

Шановні пенсіонери і ветерани МВС та Національної поліції України!

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України та себе особисто, щиро вітаю вас з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України!

Ми з вами сьогодні є свідками глибоких радикальних змін і перетворень, політичних та економічних подій, які останнім часом відбуваються в нашій державі. У нелегких умовах сьогодення кращі традиції системи МВС зазнають змін, але продовжують жити, возвеличуючи мужній образ правоохоронця.

Ваша багаторічна натхненна праця, професіоналізм та досвід необхідні суспільству. Глибоко переконані, що, ефективно використовуючи ваш професійний доробок і багаторічну практику, кожне нове покоління правоохоронців вірою і правдою служитиме в інтересах держави і народу, їх миру та спокою.

Ми вдячні вам, шановні ветерани, за вашу працю і внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку в державі, захисту конституційних прав і свобод громадян.

Щиро бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай ваші серця зігріває тепло людської подяки за ваші добрі справи у сфері правоохоронної діяльності.

Міністр внутрішніх справ України                                                                                               А.Б. Аваков

Перейти до вмісту