• Українська
  • English
×

ВИКОРИСТАННЯ ПРАКТИЧНОГО ДОСВІДУ ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ КУРСАНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС

15 лютого 2017 року з метою оптимізації навчального процесу на 2-му курсі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ до вищого навчального закладу було запрошено співробітника Управління СБУ в Херсонській області Віталія Довбиша.

3Спільно з викладачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін кандидатом юридичних наук капітаном поліції Щирською В.С. було проведено пленарну настановчу лекцію з навчальної дисципліни «Режим секретності», на якій також були присутні завідувач навчально-методичного відділу майор поліції Дундич Л.В. та провідний фахівець групи режимно-секретного та документального забезпечення Дамбітова К. Ю.

viber-imageПід час проведення заняття Довбиш В.В. відмітив важливість вивчення даної дисципліни, поділився практичним досвідом та звернув увагу на помилки, яких найчастіше допускають молоді співробітники при роботі з документами з обмеженим доступом. У подальшому було узгоджено сумісну співпрацю у викладанні пленарних занять з  практичним працівником УСБУ в Херсонській області з метою підготовки кваліфікованих кадрів для проходження служби в Національній поліції України.

На сьогоднішній день на базі ХФ ОДУВС підготовлені та облаштовані приміщення, формується фонд спеціальної бібліотеки для подальшого викладання дисциплін блоку оперативно-розшукової діяльності. Враховуючи значення цих дисциплін слід зауважити, що вони надають необхідні теоретичні навички та вміння у професійній діяльності поліцейського, що є основним напрямком у профілактиці та розкритті злочинів працівниками Національної поліції України.

                                               Вікторія Щирська, Херсонський факультет

Перейти до вмісту