• Українська
  • English
×

Вибори до Координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування Херсонського факультету ОДУВС

411 квітня 2017 року в Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ вперше відбулися вибори до Координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування.

3З вітальним словом до усіх присутніх звернувся т.в.о. декана Херсонського факультету Соловей О.М., який пояснив важливість заходу для курсантів та студентів, наголосив на значній ролі, яку вони відіграють у житті факультету та закликав усіх присутніх активніше долучатися до діяльності органів курсантсько-студентського самоврядування.

2Також виступила викладач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Галаган О.Я., яка пояснила присутнім делегатам порядок проведення виборів до Координаційної ради, рекомендувала усім присутнім курсантам та студентам активно брати участь в роботі курсантсько-студентського самоврядування.

Шляхом таємного голосування головою Ради факультету було обрано Олександра Гітрука, курсанта 2 курсу, а першим заступником голови – Бориса Брюггемана, студента 2 курсу. Також було обрано секретаря – курсанта 1 курсу Альону Ткаченко.

За дотриманням процедури голосування і проведення виборів спостерігали науково-педагогічні представники всіх кафедр Херсонського факультету.

Перейти до вмісту