• Українська
  • English
×

ВЧЕНІ ОДУВС НАБУВАЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ ЗІ ВДОСКОНАЛЕННЯ ВІДОМЧОЇ ОСВІТИ ТА ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ФОРМ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

3_foto_20181012_104338

У період з 07 по 12 жовтня завідувач кафедри теорії та історії держави і права Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук Андрій Бабенко, в рамках обміну досвідом з правоохоронної діяльності між поліцейськими України та правоохоронними органами країн Євросоюзу за програмою CEPOL, відвідав Республіку Литву та Латвію.

У ході візиту науковцем ОДУВС за запрошенням керівництва Рижського університету Страдиня у місті Рига 11 жовтня здійснено персональний виступ у ході міжнародної конференції за темою: «Mapping Method in Research of Drug Crime Regional Criminological Features (Ukraine taken as an example)». Виступ науковця викликав великий інтерес та жваві дискусії.

Також А.Бабенко проведено робочі зустрічі з Ромуалдасом Гулус – Директором Департаменту боротьби з корупцією Республіки Литви; Робертом Шадянець – Начальником Управління спеціальних завдань; полковником Йонасом Залтра – Начальником Державної служби громадської безпеки Республіки Литви; 5_foto_20181010_104909Артурасом Вікторесом – Начальником об’єднаного центру спеціальних операцій; Рамасом Озелісем – Тимчасово виконуючим обов’язки директора школи поліції міста Каунас; Рунасом Івошка – Начальником відділу з наркоконтролю кримінальної служби таможні Литовської Республіки; Альфредом Кіскісом – доктором юридичних наук, професором Університету імені Миколи Ромереса (Республіка Литва) та з іншими зарубіжними партнерами.

Під час зустрічей Андрій Бабенко ознайомився з особливостями сучасної підготовки кадрів для поліції Литви, набув досвіду з порядку забезпечення громадської та національної безпеки у Республіці Литві, вивчив особливості організації та боротьби з корупцією на вітчизняному та міждержавному рівнях у країнах Євросоюзу.

Суттєву увагу приділено специфіці здійснення кримінальної розвідки та стратегічним питанням використання даних кримінального аналізу в діяльності правоохоронних органів Литви. Особливе місце в роботі правоохоронців було приділено обміну інформацією щодо досвіду запобігання наркозлочинності на державному та міжнародному рівнях.

Сторони домовилися про співпрацю та визначили стратегічні напрямки подальшої роботи.

4_foto_20181012_1046317_foto_20181008_113133

Перейти до вмісту