• Українська
  • English
×

В університеті відбувся випуск магістрів

11 лютого 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи, присвячені випуску слухачів магістратури факультету № 1.

img_0299Захід відкрив проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук, який, звертаючись до присутніх, зазначив: «Сьогодні в нашому університеті визначна подія. Ми зібралися для того, щоб привітати наших випускників та вручити їм дипломи про отримання повної вищої юридичної освіти та присвоєння освітнього ступеня магістр».

img_0315Тож, по завершенню виконання Державного Гімну України, розпочалась урочиста церемонія вручення проректором університету дипломів, у тому числі з відзнакою, випускникам магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_0418Далі від імені усіх випускників до керівництва університету, факультету та викладачів звернувся лейтенант поліції Дмитро Соловйов. Він висловив щиру подяку усім, хто виховував та навчав їх, а також побажав науково-педагогічному складу ОДУВС міцного здоров’я, особистого щастя, терпіння та успіхів у їх тяжкому та благородному труді. «Наша спільна наполегливість допомогла нам здійснити нашу мрію. img_0350Ми переконані в тому, що у стінах цього університету нас підготували як висококваліфікованих фахівців», – підкреслив випускник.

Наостанок слово для привітання випускників з успішним закінченням навчання та отриманням диплома магістра взяв проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук, відмітивши, що отримані в університеті знання дозволять їм гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання.

img_0416«Приємно відзначити, що позитивна динаміка розвитку нашого навчального закладу і Ваша плідна робота сприяли тому, що 15 з 25 випускників закінчили навчання на відмінно та отримали диплом «магістра» з відзнакою. img_0446Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів у службі, а також з честю та гордістю нести високе звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ», – додав проректор університету.

Після завершення офіційної церемонії вручення дипломів випускники із задоволенням сфотографувалися на згадку разом з керівництвом університету та факультету.

Щиро вітаємо випускників-магістрів!

Перейти до вмісту