• Українська
  • English
×

В університеті відбувся розподіл майбутніх випускників-правоохоронців

25 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся персональний розподіл випускників 2017 року.

img_2860img_2865На початку заходу до присутніх курсантів, слухачів та ад’юнктів звернувся ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який привітав випускників з тим, що, закінчуючи Одеський державний університет внутрішніх справ, всі вони будуть працевлаштовані у територіальних підрозділах Національної поліції за отриманим фахом та набутою спеціальністю.

img_2881555«Сьогодні у вашому житті визначна подія – персональний розподіл, який визначить ваш подальший шлях у дуже важливій справі служіння Українському народові, захисті прав та свобод громадян від протиправних посягань та боротьбі зі злочинністю. Впевнений у тому, що високе ім’я випускника університету ви з честю пронесете через все своє життя і з високою відповідальністю будете ставитися до виконання своїх службових обов’язків. Тому хочу вам побажати успіхів у службовій діяльності, постійно підвищувати свій професійний рівень та майстерність, бути відданими Присязі та справі служіння українському народові», – зазначив Іван Катеринчук.

img_2894img_2888Розподіл майбутніх випускників-правоохоронців проводила комісія з персонального розподілу, яку очолив генерал поліції третього рангу Дмитро Головін, начальник ГУ Національної поліції в Одеській області. До складу комісії увійшли заступник голови – генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ, та члени комісії: полковник поліції Сергій Албул, перший проректор державного університету; полковник поліції Геннадій Доскевич, проректор державного університету; полковник поліції Олександр Поліщук, проректор державного університету; підполковник поліції Андрій Холостенко, проректор державного університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання; полковник поліції Олександр Сіфоров, начальник навчально-методичного відділу; полковник поліції Яшар Курбанов, декан факультету № 3; підполковник поліції Ігор Козак, декан факультету № 1; підполковник поліції Павло Берназ, декан факультету № 2; капітан поліції Лілія Веселова, т.в.о. завідувача докторантури та аспірантури; секретар комісіїстарший лейтенант поліції Ольга Пишняк, фахівець відділу кадрового забезпечення.

img_2912Всього на посади в територіальні підрозділи Національної поліції розподілено 350 випускників, з них: 300 курсантів, 47 слухачів магістратури та 3 ад’юнкти.

Після завершення оголошення проекту протоколу персонального розподілу до присутніх звернувся заступник Голови Національної поліції України – начальник Головного слідчого управління генерал поліції третього рангу Олександр Вакуленко, який побажав майбутнім випускникам міцного здоров’я, img_2924наснаги, впевненості у завтрашньому дні, зазначивши, що саме від них залежить майбутнє нашої держави.

З привітальним словом до курсантів, слухачів та ад’юнктів також звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області генерал поліції третього рангу Дмитро Головін, який побажав гідно нести службу, аби громадяни почували себе у безпеці, а їхні життя і здоров’я були захищені.

Перейти до вмісту