• Українська
  • English
×

В університеті триває тренінг «Використання програмного продукту «I2» в фінансових розслідуваннях» з використанням методики ANACAPA

З 05 грудня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ триває завершальний курс тренінгів у рамках програми з фінансових розслідувань в Україні під егідою Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODS).

Цього разу участь у заході беруть представники Львівського державного університету внутрішніх справ та науково-педагогічного складу ОДУВС.

img_1683У ході занять, які проводить експерт з кримінальних розслідувань з використання методики ANACAPA Мирослав Прлевич, слухачі мають змогу ознайомитися з комп’ютерною програмою «І2», що використовуватиметься на практиці для більш ефективного розкриття фінансових злочинів.

Мирослав Прлевич звернув увагу присутніх на те, що IBM i2 iBase – це інтуїтивно зрозумілий аналітичний додаток баз даних, який дозволяє спільно працюючим колективам аналітиків збирати, контролювати і аналізувати дані з декількох джерел в захищених середовищах робочих груп.

Іноземний фахівець відмітив, що цей продукт дозволяє вирішити повсякденну проблему аналітиків, яка полягає у виявленні і розкритті особливостей взаємозв’язків, шаблонів і тенденцій в сучасних умовах, що характеризуються стрімким зростанням обсягів складних структурованих і неструктурованих даних.

Як зазначив Мирослав Прлевич, i2 iBase містить наступні компоненти:

– гнучке придбання даних і управління ними, які пов’язують і перетворюють інформацію в цілях підтримки візуалізації і аналізу;

– автоматизований аналіз на основі завдань для прискорення розкриття прихованих зв’язків, який допомагає аналітикам своєчасно надавати практично застосовні результати;

– підтримка керованої спільної роботи і потоків операцій, яка спрощує колективну роботу;

– готовий до використання додаток, який забезпечує гнучке і економічно ефективне впровадження.

Тож нагадаємо, що тренінги, які проходять на базі ОДУВС, засновані на курсі кримінального аналізу ANACAPA для забезпечення аналітиків та оперативних працівників навичками, необхідними для аналізу великих обсягів інформації з різних джерел та формування правильних аналітичних висновків з отриманої інформації.

Після завершення чергового курсу всі учасники тренінгу отримають міжнародний сертифікат ANACAPA.

Перейти до вмісту