• Українська
  • English
×

В університеті пройшов семінар-тренінг для поліцейських

06-07 червня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено семінар-тренінг для поліцейських ГУНП в Одеській області перед призначенням на керівну посаду, у тому числі вищу керівну посаду, ніж займана.

Під час заходу учасники обговорювали такі питання: «Розвиток лідерських якостей в процесі формування професійних компетентностей керівників», «Формування позитивного іміджу керівника. Комунікація з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування», «Роль керівника в забезпеченні дотримання законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих,  попередження фактів корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого, що принижує честь та гідність людини тощо», «Орієнтація на завдання та підлеглих. Вибір правильного стилю управління»,  «Актуальні проблеми управління в органах поліції: перспективи та шляхи їх вирішення», «Самооцінка, самоконтроль, самовдосконалення особистості керівника-лідера», «Чинники, що впливають на ефективність планування роботи підпорядкованого підрозділу та контролю за його діяльністю», «Зарубіжний досвід управління персоналом – менеджмент».

Підбиваючи підсумки проведеного семінару проректор університету кандидат політичних наук, доцент Олександр Ніколаєв та начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Одеській області підполковник поліції Максим Лимар урочисто видали усім учасникам тренінгу відповідні сертифікати і побажали їм подальших творчих та професійних здобутків.

Перейти до вмісту