• Українська
  • English
×

В ОДУВС вітали студентів університету

Сьогодні, 16 листопада, в Одеському державному університеті внутрішніх справ з нагоди Міжнародного дня студентів на факультеті № 4 відбувся святковий концерт.

Урочистості відкрив проректор університету полковник поліції Андрій Холостенко. Він привітав студентів, зазначивши, що: «Студентські роки – найкращі в житті! Вони сповнені позитивними емоціями спілкування, можливостями проявити себе, знайти вірних і надійних друзів. Але не забувайте, що ви встали на шлях оволодіння юридичною спеціальністю. Це ваші перші кроки у доросле самостійне життя. Серед вас вже є ті, хто вдало проявив себе у науковій, спортивній та творчій сферах. І це доводить ваша участь у конференціях, наукових гуртках, спортивних змаганнях та конкурсах художньої самодіяльності».

«Бажаю всім творчого натхнення, успіхів у навчанні та студентського везіння. Пам’ятайте, Ви є нашою гордістю і майбутнє за вами», – додав проректор університету.

До привітальних слів на адресу студентів долучилися також проректор університету Олександр Поліщук та декан факультету № 4 Поліна Балтаджи.

Цього дня почесними грамотами були заохочені студенти університету — переможці у номінаціях: «Кращий староста факультету», «Кращий курс факультету», «Кращий староста курсу», «Краща навчальна група факультету», «Відмінник 2-го курсу факультету спеціальність Право», «Відмінник 2-го курсу факультету спеціальність Правоохоронна діяльність», «Відмінник 3-го курсу факультету спеціальність Право», «Відмінник 3-го курсу факультету спеціальність Правоохоронна діяльність», «Відмінник 4-го курсу факультету», «Хранителі традицій», «Кращий голос факультету», «Четверта влада факультету», «Краща спортсменка факультету», «Відмінник магістратури», «Надія факультету», «Чарівність факультету», «Душа факультету» та «Наші люди».

Святкову концертну програму глядачам подарували колективи художньої самодіяльності нашого університету. Усіх присутніх чарували чудові вокальні виступи студентів вишу. У цей день звучали пісні «Мир Над Україною», «Лалала», «Diamonds», «Босая», «Старі фотографії», «Промінь», «Драмы больше нет», «Де би я», «Звезда», «Небо», «Найкращий день», «Бережи Україну», а також гості заходу мали змогу насолодитися танцювальними номерами у виконанні талановитих вихованців університету.

Тож, святковий концерт до Міжнародного дня студентів щороку залишає незабутні враження у кожного присутнього.

Перейти до вмісту