• Українська
  • English
×

В ОДУВС відсвяткували День української писемності та мови

09 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи з нагоди Дня української писемності та мови, святкування якого проходить щорічно в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.

img_1364img_1363На початку урочистостей проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук привітав усіх присутніх зі святом, відмітивши, що мова – це найбільший скарб народу, саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим.

Проректор університету зазначив, що ми маємо безцінний дар – одну з найбільш розвинених у світі мов, яка здобула міжнародне визнання. Українська мова – це історична пам’ять нашого народу, найцінніше надбання віків, у ній віддзеркалене все наше життя. Це душа нашої нації, найбільший її духовний скарб, переданий нам попередніми поколіннями.

img_1406img_1396«Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною. Тож нехай рідне слово стане для нас оберегом. Щастя всім, миру, добра, нових здобутків та перемог в ім’я єдиної європейської України», – додав Олександр Поліщук.

Після привітальної промови проректора університету за вагомий внесок в утвердженні державного статусу Української мови, розширення сфери її функціонування, піднесення її престижу відбулось нагородження студентів та курсантів ОДУВС – переможців конкурсів на написання твору-есе «Немає нічого ціннішого ніж слово», на кращу стінгазету, кращий власний вірш та кращу презентацію з нагоди Дня української писемності та мови.

img_1371     img_1373      img_1377

По завершенню офіційної частини урочистих заходів увазі присутніх були представлені номери художньої самодіяльності літературно-музичної композиції у виконанні студентів факультету № 4 нашого університету.

img_1394     img_1388      img_1401

Глядачі мали змогу насолодитися талановитими вокальними виступами, почувши усім відомі пісні «Одна калина», «Україна – це ти», «Заспіваймо пісню за Україну», «Як у нас на Україні» тощо, а також послухати як авторські вірші, так і відомі твори українських поетів.

Глядачі оплесками супроводжували виступи студентів університету, які подарували їм гарний настрій та багато приємних вражень.

Перейти до вмісту