• Українська
  • English
×

Урочисте покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

img_543314 грудня 2016 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника одеситам-чорнобильцям, у якій взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_5432Заходи проходили за участю ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, а також представників правоохоронних органів, ветеранських організацій та громадськості.

Присутні поклали квіти до пам’ятника й вшанували пам’ять загиблих під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

img_5429Зауважимо, що цей день встановлено в Україні з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року.

Тож, ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

 

Перейти до вмісту