• Українська
  • English
×

Урочисте покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

img_0589img_059015 лютого 2017 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася урочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, у якій взяли участь керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ.

Заходи проходили за участю керівництва міста та області, а також представників духівництва та громадськості, і супроводжувались збройовим салютом.

Зауважимо, що цей день встановлено згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року з метою вшанування громадян нашої країни, які виконували військовий обов’язок на території інших держав.

img_0592Куди б не закинула доля наших земляків, яким довелося взяти участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу.

img_0598За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

Тож, ми засвідчуємо повагу всім воїнам, які виконували свій інтернаціональний обов’язок в багатьох воєнних діях. Героїзму цих людей немає меж, але багато з них, на жаль, залишилися лише у вічній пам’яті і серцях співвітчизників, віддавши власне життя, несучи мир громадянам інших країн.

Перейти до вмісту