• Українська
  • English
×

Урочисте покладання квітів з нагоди Дня незалежності України

img_196124 серпня 2017 року у Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди святкування Дня незалежності України.

img_1964День незалежності України – головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

img_1973Цей день законодавчо закріпив вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

img_1977Тож з нагоди святкування Дня незалежності України представники керівного складу Одеського державного університету внутрішніх справ разом з керівництвом міста та області, представниками громадських та ветеранських організацій, жителями та гостями міста Одеси взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

Перейти до вмісту