• Українська
  • English
×

Участь студентів ОДУВС у VII Всеукраїнській школі з кримінального права та процесу

29 – 30 жовтня 2016 року у Харківському національному університеті імені Василя Каразіна відбулась VII Всеукраїнська школа з кримінального права та процесу, у якій взяли участь студенти Одеського державного університету внутрішніх справ.

image-0-02-05-6ec7f069b1100fba4cb202ba9f9d57735b8f7b479b752733371c830ebf99089c-v-01Науковий захід було організовано Харківским осередком Ліги студентів АПУ. Наш вищий навчальний заклад представляли студенти університету Дмитро Білоконь, Владислав Фомічов та майбутній магістр, а нині – старший лаборант кафедри кримінального процесу Олена Гришаєнко.

Спікерами заходу виступили досвідчені фахівці-практики, які поділилися своїм досвідом у сфері кримінального права та процесу.

555Так, Максим Шевердін, кандидат юридичних наук, доцент, голова відділення Асоціації працівників України в Харківській області, партнер юридичної фірми «Кібенко, Оніка і партнери» розповів про роль адвоката в кримінальному провадженні та особливості взаємодії з клієнтами.

Адвокат-практик Євген Грушовець надав цікаву інформацію про шляхи ухилення від сплати податків з боку юридичних осіб та діяльність правоохоронних органів щодо запобігання та розслідування таких правопорушень.

Адвокат-практик юридичної фірми «Spenser&Kauffman» Таміла Алексик виступила з темою «Зайняття гральним бізнесом, протидія законній господарській діяльності та протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації».

20161104_161610-01Партнер адвокатського об’єднання «Шкребець&Партнери» Олексій Менів розповів про особливості захисту клієнтів, підозрюваних у вчиненні економічних злочинів та злочинів у сфері службової діяльності.

Елеонора Салова, старший юрист юридичної фірми «Юскутум», поділилась досвідом щодо зняття арешту майна компаній та відшкодування збитків за незаконний арешт, а також розповіла про деякі психологічні аспекти у діяльності адвоката.

Завдяки цій школі студенти відкрили для себе багато цікавих практичних аспектів діяльності адвокатів, юристів, інших фахівців у сфері кримінального права та процесу.

20161102_144002-01По закінченню, всі учасники були нагороджені сертифікатами про участь у VII Всеукраїнській школі з кримінального права та процесу.

Слід зазначити, що заходи, які проводяться Лігою студентів АПУ, студенти Одеського державного університету внутрішніх справ  відвідують не вперше. Так, минулого року Олена Гришаєнко та Владислав Фомічов стали фіналістами конкурсу «Майстерність судової промови», який проходив в Одеському державному університеті внутрішніх справ та взяли участь у VI Всеукраїнській школі з кримінального права та процесу у м. Харкові.

Участь у подібних заходах дає перспективну можливість студентам набути професійні навички, вдосконалити теоретичні знання, обмінятися цікавою інформацією зі своїми майбутніми колегами, розширити коло професійних та дружніх знайомств.

Перейти до вмісту