• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС у музичному фестивалі професій «BEST PROFESSION»

24 листопада 2016 року в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся музичний фестиваль-конкурс професій «BEST PROFESSION», у якому взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Фестиваль професій пройшов з ініціативи Міського центру зайнятості з метою популяризації робітничих спеціальностей серед молоді, підвищення їх престижу, рівня забезпечення підприємств кваліфікованими робітничими кадрами та сприяння ефективній зайнятості молоді.

Учасниками заходу стали студентські команди вищих та професійно-технічних навчальних закладів м. Одеси, які представили театралізовані презентації професій, аби познайомити учнів 9-10 класів одеських загальноосвітніх шкіл з найбільш затребуваними та перспективними спеціальностями.

img_2782img_2807Одеський державний університет внутрішніх справ представляли творчі колективи вищого навчального закладу – вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК університету «Курортна зона», які виконали для присутніх відомі всім пісні «Погони» та «Український полісмен», а також продемонстрували виставу «Творчий конкурс», подарувавши глядачам максимум позитивних емоцій, таланту та почуття гумору. Крім цього, учням було продемонстровано показовий виступ майстрів рукопашного бою у виконанні спортсменів нашого університету.

555За підсумками фестивалю-конкурсу команда нашого вищого навчального закладу посіла І місце та була нагороджена грамотою Одеського міського центру зайнятості.

img_2758Зауважимо, що основні завдання фестивалю-конкурсу «BEST PROFESSION» – підвищення зацікавленості молоді до широкого спектру затребуваних сьогодні і перспективних професій, сприяння професійній обізнаності молоді, підвищення мотивації до праці і подальший розвиток професійної орієнтації учнівської молоді, спрямованої на професійне самовизначення, ефективне навчання та працевлаштування.

Перейти до вмісту