• Українська
  • English
×

Участь курсантів Херсонського факультету ОДУВС у Всеукраїнському проекті “Допомогти може кожен”

5 грудня 2017 року працівники та курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ взяли активну участь у Всеукраїнському проекті “Допомогти може кожен”, який провели працівники Херсонського обласного центру служби крові на базі факультету.

Слово “донор” походить від латинського “donare”, що означає – “дарувати”. Близько сотні курсантів та студентів зібралися у цей день в холі факультету, щоб поділитися своєю кров’ю та подарувати надію на одужання тим, хто потребує її найбільше. Свій внесок у добру справу зробили тимчасово виконуючий обов’язки декана факультету О.М. Соловей, завідуюча відділенням кадрового забезпечення О.І.Вербицька, головний фахівець групи організації служби В.В. Коваленко, фельдшер факультету Т.Г. Шульженко та інші працівники факультету.

Необхідно висловити подяку керівництву Херсонського обласного центру служби крові, яке провело захід на високому професійному рівні. Було організовано виїзну реєстрацію та обстеження бажаючих стати донорами, забезпечено гарячим чаєм та солоденьким печивом. А сам процес забору крові проводили високопрофесійні медичні працівники із використанням сучасного облаштування та одноразових приладів.

По завершенню акції лікар-терапевт центру Н.А.Людко вручила колективу факультету Подяку за участь у донорській акції та активну підтримку культури донорства в області.

Перейти до вмісту