• Українська
  • English
×

У Херсонському факультеті ОДУВС відбулася гра «Ліга-Феміда»

У Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбулася гра «Ліга-Феміда».

img_0568Захід було організовано доцентом кафедри загально-правових та соціально гуманітарних дисциплін кандидатом юридичних наук Бондар В.В. за ініціативою керівництва Херсонського факультету.

img_0570У грі взяли учать чотири команди з числа студентів та курсантів, а саме: студенти 2-го курсу «БЕМС» та «Немножко юристы», студенти 1-го курсу «Новое поколение» та «Стражи Закона», курсанти 1-го курсу «Тіпа копи».

У журі були запрошені заступник декана Соловей О.М. та професорсько-викладацький склад факультету, а саме: доценти кафедри загально-правових дисциплін к.і.н. Федонченко О.О., к.пед.н. Бовдир О.С. та психолог Колеснікова А.Г.

img_0584Метою проведення даної гри було збільшити рівень моральних, духовних та естетичних здібностей курсантів та студенів, та внести в їх повсякденний режим дня культурного розвитку.

img_0608Команди змагались у наступних номінаціях: візитна картка, танцювальний конкурс, конкурс капітанів, гумористичний конкурс.

Такі заходи не лише піднімають настрій, але й зміцнюють колектив студентів та курсантів, так як на сцені перед глядачами і журі всі рівні. А найкращі отримують нагороди. Перше місце посіла команда 2-го курсу студенів «Немножко юристы»; друге місце зайняли студенти 1-го курсу – «Стражи Закона»; почесне 3-тє – курсанти 1-го курсу «Тіпа копи».

По закінченню гри «Ліга-Феміда» на учасників заходу чекали солодощі у столовій навчального закладу.

 

Херсонський факультет ОДУВС

Перейти до вмісту