• Українська
  • English
×

Творчі колективи ОДУВС здобули перемогу у І турі фестивалю-конкурсу “Одеська хвиля – 2016”

З 10 по 11 листопада 2016 року у Воронцовському палаці (м. Одеса, Воронцовський провулок, 2Д) відбувся І тур фестивалю-конкурсу молодіжної творчості “Одеська хвиля – 2016” за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської міської ради спільно з Молодіжною радою при Одеському міському голові.

img_1601Завданням Фестивалю є виявлення та підтримка кращих молодіжних, художніх колективів, окремих виконавців і команд КВК, а також формування та розвиток творчого потенціалу м. Одеси та України.

У І турі Фестивалю взяли участь творчі колективи ОДУВС, а саме:

– Вокальний ансамбль університету “Крок до зірок” (чоловічий і жіночий склад) виступав у номінації “Вокально-інструментальне мистецтво”;

– курсант 4-го курсу факультету № 3 Костюк Вікторія виступала у номінації “Вокально-інструментальне мистецтво”;

img_1636– курсант 1-го курсу факультету № 3 Кіндратюк Ганна виступала у номінації “Хореографічне мистецтво”;

– курсанти 3-го курсу Коцюрубенко Олена, Чернута Вікторія та курсант 1-го курсу факультету № 1 Кривега Дарія взяли участь у номінації “Декоративно-прикладне, образотворче мистецтво”;

– Команда КВК ОДУВС “Курортна зона” взяла участь у номінації “КВК”.

Окрім ОДУВС, у фестивалі-конкурсі “Одеська хвиля – 2016” взяли участь творчі колективи з 21 вищого навчального закладу міста Одеси.

Загалом протягом двох днів Фестивалю зі сцени було продемонстровано 96 конкурсних номерів різних номінацій.

img_1711За результатами І туру фестивалю-конкурсу “Одеська хвиля – 2016” перемогу здобули і пройшли у ІІ тур (фінал) Фестивалю наступні творчі колективи ОДУВС:

– Вокальний ансамбль університету “Крок до зірок” (чоловічий та жіночий склад);

– Коцюрубенко Олена, Чернута Вікторія і Кривега Дарія;

– Команда КВК ОДУВС “Курортна зона”.

Фінал Фестивалю “Одеська хвиля 2016” відбудеться 17 листопада 2016 року о 16.00 годині в актовій залі Національного університету “Одеської морської академії” (м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8).

Перейти до вмісту