• Українська
  • English
×

Тематична книжкова виставка до Всеукраїнського тижня права

В загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ розгорнуто тематичну виставку до Всеукраїнського тижня права.

 Відповідно Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Розпорядженням Уряду передбачено проведення Всеукраїнського тижня права 08 – 13 грудня 2017 року. Рішення Уряду забезпечить реалізацію конституційних прав громадян щодо знання своїх прав та обов’язків.

Проведення відповідних заходів дозволить консолідувати зусилля та поєднати цілі державних органів, приватних та громадських інституцій у напрямі утвердження й забезпечення прав і свобод людини, що є головним обов’язком держави, позитивно впливатиме на правову інформованість населення з питань прав людини, стане національною правовою традицією.

Очікується, що виконання цих завдань додасть позитивного іміджу Україні на міжнародному рівні та сприятиме входженню України як правової держави до європейської спільноти.

Бажаючих ознайомитися з виданнями, представленими на виставці, чекаємо в читальному залі нашої бібліотеки!

Перейти до вмісту