• Українська
  • English
×

СПОРТСМЕНКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРОВЕДЕННЯ ХІІІ ОБЛАСНОЇ УНІВЕРСІАДИ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

22 червня 2017 року відбулося виїзне засідання Херсонського обласного науково-методичного об’єднання керівників (завідувачів) кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів типу інститут, академія, університет, яке проводилось на базі мальовничої навчальної гідрологічної станції Херсонського гідрометеорологічного технікуму (третій затон р. Дніпра).

Порядок денний засідання передбачав розгляд питань щодо підсумкової діяльності науково-методичного об’єднання за поточний навчальний рік, проводилось обговорення та затвердження плану його роботи на 2017-2018 навчальний рік, а також підведено підсумки цьогорічних обласних студентських змагань та порядок проведення державного тестування з фізичного виховання студентської молоді.

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та у відповідності з вимогами Положення про ХІІІ обласну Універсіаду 2016-2017 навчального року були проведені змагання серед ВНЗ області з дев’яти видів спорту, в котрих брали участь й курсанти Херсонського факультету.

Змагання обласної Універсіади носять масовий характер − в І та ІІ етапах прийняли участь більше 30 тисяч студентської та курсантської молоді, а в фінальній частині змагалися 2012 юнаків та дівчат. Всього в Універсіаді брало участь 9 навчальних закладів Херсонської області ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Підсумки за результатами участі у змаганнях проводились згідно Положення окремо серед юнаків та дівчат, загальнокомандне місце вищого навчального закладу в цілому визначалось з врахуванням успішності виступів обох команд.

За результатами участі курсантів та студентів Херсонського факультету у цих змаганнях команда дівчат посіла третє призове місце, а команда юнаків − 6 місце. Навчальний заклад посів 4 загальнокомандне місце.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом і бажаємо чергових перемог у наступному навчальному році.

 Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту