• Українська
  • English
×

Спортсменка ОДУВС отримала почесне спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з універсального бою

28 грудня 2017 року на базі Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення спортсменам-одеситам посвідчень почесних спортивних звань «Майстер спорту України» та «Майстер спорту України міжнародного класу» з універсального бою від Української спортивної федерації «Універсальний бій».

Серед спортсменів Одеського державного університету внутрішніх справ посвідчення «Майстра спорту України міжнародного класу» з універсального бою отримала курсант 4-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Ганна Симонова.

Також, за сприяння реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту та розвитку універсального бою в Україні дипломом нагороджено т.в.о. завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС майора поліції Юрія Коломійця. У свою чергу, за підготовку майстра спорту України міжнародного класу з універсального бою у 2017 році диплом отримав викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент Володимир Домніцак.

Зауважимо, що отримане звання – це велике досягнення, що дає можливість пишатись спортсменами ОДУВС, і вкотре доводить, що у нашому закладі вищої освіти готують справжніх професіоналів.

Перейти до вмісту