• Українська
  • English
×

«СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ПРАВООХОРОННИХ КАДРІВ ПОТРЕБУЄ ВДОСКОНАЛЕННЯ», – ОЛЕКСІЙ ТАХТАЙ

На цьому заступник міністра внутрішніх справ України – керівник апарату Олексій Тахтай наголосив 5 жовтня під час робочої наради з керівниками вищих навчальних закладів МВС.

1n8a7933Як повідомив Олексій Тахтай, відомчі вищі навчальні заклади відіграють значну роль в процесі реформування правоохоронної системи. Йдеться як про участь у нормотворчій роботі, так і про підготовку працівників патрульної поліції та перекваліфікацію поліцейських.

«Саме на базі наших вищих навчальних закладів здійснювалася підготовка близько 8 тисяч нових патрульних поліцейських, – відзначив Олексій Тахтай. – А у 2016 році в них мають пройти перекваліфікацію понад 12 тисяч поліцейських: дільничних, патрульних, слідчих, фахівців з протидії торгівлі людьми і кіберзлочинності. Але за результатами атестації ця цифра може перевищити 16 тисяч. Це колосальна робота». 1n8a7921_-1

Окремо заступник міністра акцентував увагу на необхідності внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію» в частині регулювання питань щодо діяльності вищих навчальних закладів. Над ними працюватиме ініціативна група, до складу якої увійдуть представники всіх вишів МВС.

Концептуальні напрями реформування професійної освіти в системі МВС України під час наради озвучив радник міністра внутрішніх справ Василь Дурдинець. Він повідомив, що триває робота над принципово новою моделлю відомчої системи професійної освіти, до якої залучені Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС і керівники відомчих вишів.

1n8a7952«Українське суспільство вимагає від працівника поліції високого культурного і професійного рівня, – сказав Василь Дурдинець. – Тому існує потреба переосмислення і удосконалення системи підбору і підготовки кадрів для поліції».

Радник міністра озвучив актуальне питання підготовки й підвищення кваліфікації керівного складу Національної поліції, починаючи від центрального апарату, до районного рівня. Він наголосив на необхідності створення на базі Національної академії внутрішніх справ Інститут управління для підготовки висококваліфікованих керівних кадрів для Нацполіції.

1n8a7930Ректори вишів системи МВС України озвучили злободенні питання діяльності навчальних закладів. Найскладніша ситуація наразі у Луганському державному університеті внутрішніх справ і Донецькому юридичному інституті, які були змушені передислокуватися, втратили матеріально-технічну базу і частково – викладацьку. Олексій Тахтай наголосив, що Міністерство й надалі усіляко підтримуватиме донецький та луганський виші.

Також під час наради Олексій Тахтай вручив почесні грамоти за зразкове виконання службових обов’язків, особисту ініціативу, самовідданість та професіоналізм ректору Національної академії внутрішніх справ Володимиру Чернєю та ректору Львівського державного університету внутрішніх справ Валерію Середі.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту